norvēģu

Her registrerer du hvor mye du har mottatt i brutto lønnsinntekter (beløp før skatt) hittil i 2020. Du finner en oversikt over dette på lønnsslippene dine eller på oversikten over stønadene dine fra NAV. Du kan også sjekke inntekter og betalt skatt hittil i år i tjenesten Mine inntekter og arbeidsforhold. Vi trenger denne informasjonen for å beregne hvor mye skatt det gjenstår å betale resten av året. Dersom beløpet ikke er forhåndsutfylt, må du registrere lønn og trygd her. Dersom du søker om nytt skattekort før den 23. i en måned, må du registrere lønn og trygd til og med forrige måned. Søker du for eksempel om nytt skattekort den 22. juni, må du føre opp lønn og trygd til og med mai måned.

latviešu

Šeit jūs reģistrējat, cik daudz līdz šim esat saņēmis no bruto algas ienākumiem (summa pirms nodokļiem) 2020. gadā. Pārskatu par to varat atrast savās algas lapās vai pārskatā par jūsu pabalstiem no NAV. Pakalpojumu Mani ienākumi un darba apstākļi varat pārbaudīt arī līdz šim gūtos ienākumus un samaksātos nodokļus. Mums ir vajadzīga šī informācija, lai aprēķinātu, cik daudz nodokļu ir jāmaksā par pārējo gadu. Ja summa nav iepriekš aizpildīta, šeit jāreģistrē alga un sociālā apdrošināšana. Ja piesakāties jaunai nodokļu kartei pirms mēneša 23. datuma, jums jāreģistrē alga un sociālā apdrošināšana pat līdz iepriekšējam mēnesim. Piemēram, ja 22. jūnijā piesakāties jaunai nodokļu kartei, jums līdz maijam ir jāsniedz alga un sociālā apdrošināšana.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)