norvēģu

Her registrerer du penger du har i banken din (saldo på bankinnskudd) per 31. desember 2020. Det er det du har per denne datoen som har noe å si for skatteberegningen. Bankinnskudd regnes som en del av formuen din. Tallet trenger ikke være helt nøyaktig. Bor du sammen med egne barn, som er 16 år eller yngre ved utløpet av inntektsåret, skal deres bankinnskudd også registreres her. Foreldre som bor sammen, kan fordele barnas innskudd fritt mellom seg. Hvis foreldrene ikke bor sammen, er det den barnet bor hos i følge folkeregisteret ved inntektsårets utgang, som skal føre opp barnets innskudd.

latviešu

Šeit reģistrējat savā bankā esošo naudu (bankas depozīta atlikumu) no 2020. gada 31. decembra. Nodokļa aprēķināšanai ir tas, kas jums ir šajā datumā. Banku noguldījumi tiek uzskatīti par daļu no jūsu aktīviem. Skaitlim nav jābūt precīzam. Ja jūs dzīvojat kopā ar saviem bērniem, kuri ienākumu gada beigās ir 16 gadus veci vai jaunāki, šeit jāreģistrē arī viņu bankas noguldījumi. Vecāki, kas dzīvo kopā, var brīvi sadalīt savu bērnu noguldījumus. Ja vecāki nedzīvo kopā, saskaņā ar Valsts Iedzīvotāju reģistra datiem ienākumu gada beigās tas ir bērns, kurš dzīvo kopā ar bērnu.

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)